ono kad ljudi procitaju da je netko dao ostavku... ide klasicno "a nebi nasi sigurno..." kao da Starmer daje ostavku onako bezveze😁 nebi da ima izbora
vk
vice kamenkovic
11:39
Uređivanje komentaraOdustani
Kadavće ovi ex yu omladinci danas HDZ ovci dati ostavke bog ih prosvjetlio
ok
okidoki komentator
12:13
Uređivanje komentaraOdustani
@Stručnjak tu i je problem. Naši su si ostavili desetak pravaca za uzmicanje i obilazak zakona koje su sami skrojili. I nema šanse da netko odstupi. A ako i
odstupi...vidi Matešu.
Ako napravi neko zlodjelo, vidi Banožića..
Prikaži još ↓
St
Strašnomlat
12:48
Uređivanje komentaraOdustani
nigdje na svijetu nema razlike izmedju politickih kasta...sve je to priblizno isto
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .