UNIŠTIO je Britaniju kao i Merkel Njemačku !! Imamo i mi u Hrvatskoj jednoga koji nas sve jače gura u ponor !!
Aron333
12:41
Uređivanje komentaraOdustani
Gura nas u ponor s najvećom stopom rasta, a izvukao bi nas Mirobulj, bravo
Don Giovanni
14:28
Uređivanje komentaraOdustani
A to je plenković, eto i ime mu pišem malim slovom. Iz objektivnog stava. Pljuc.
Don Giovanni
14:31
Uređivanje komentaraOdustani
@Aron3333 Stopa rastra,stopa rasta,stopa rasta, ada se ubiješ,onako prijelog, stopa rasta,stopa rasta, stopa rasta.....stvarno baci se kroz prozor, kradeš zrak
tako blentav...
Prikaži još ↓
lolita 29
14:47
Uređivanje komentaraOdustani
Stopa rasta a najveći pad proizvodnje imamo u eu.. Aron je stari hdz ratnik
CR
CROAT95
16:17
Uređivanje komentaraOdustani
Nikad se bolje nije zivjelo u Hrvatskoj, nikad veci proracun nego za vrijeme Plenkija i Hdz Vlade! Ali treba raditi a ne ljencariti kao SDPenjare i Mozemo aktiv
isti
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .