Hahahaha,mokri snovi hipstera i tzv.zelenih...a Kina CO2 vise nego citava amerika i europa skupa,hahaha..klaunovi
Pe
Pepe71
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
daa...ti si taj koji će objasniti šta i kako treba...
ne
nesminrec
28.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Anisi primijetio koliko je smanjeno zagadjenje u Kini od uvodjenja EV? Da li znas koliki postotak el. energije Kina koriati iz obnovljivih izvora?Da ki znas koj
i su planovi i koliko Kina investira u smanjenje zagadjenja?Da li znas koliko je USA investirao i koliko je uopce USA zadnjih 10 godina smanjio zagadjenje a koliko Kina u istom periodu?Da li znas da je Teump ukinio sve propise o zagadjenju za automobilsku industriju u USA?
Prikaži još ↓
uk
ukazivac
30.4.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
@nesmirnec pusti me glupih floskula,koliko zemlje se preore za jednu bateriju,gdje ce se taj otrov odlagati,požari? Koliko sve ukupno treba energije/struje? Ajd
e ne seri sa tim bajkama
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .