Grabar Kitarovic je napravila odličan posao. Dovela je tu funkciju do apsurda, tako da je konačno jasno kako je treba ukinuti. Odmah.
Bo
Boris7777
20.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Čemu zavaravanje da je to zbog Kolinde. Kada je ta funkcija imala utjecaj na naše živote poslije Tuđmana? Bili smo u kraljevinama (austrougarska, jugoslavija),
pa predsjednički sustav (tito), polupredsjednički sustav (tuđman) i na kraju parlamentarni sustav. Sjećate se onda kad se predsjednika vlade počelo oslovljavati sa premijer. I sad predsjednik države nema bitne ovlasti i premijer nema bitne ovlasti jer kad želi nešto napraviti mora pitati 100 strana u državi i u EU.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .