Kolinda je funkciju predsjednika dovela do apsurda. Sada je svima jasno da predsjednika ne treba birati neposredno. Bilo bi dobro i to bi bila sprdačina da Kolinda postane predsjednica Europske komisije , pa da putuje po Europi sa šatorom i prodaje maglu .
PB
Priska Bresci
20.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Utorkasi izgleda da si ti jedan apsurd ako ne pratiš koliko ovlasti ima prijecednik ,ne vidiš da je konačno sa zemljam uspostavila dobre odnose jel su se p
rijašnje vlade svađale sa svima , zar je tebi apsurd da surađuje sa građanima ,dali ti je jasno da se u prvom mandatu nemoze sve ostvarit sve sto si htio jel prepreka ima na tisuće .Zasto je Merkel dobila toliko mandata zato sto je jedan mandat prekratak .Zato se nemoj prdaciti bez veze i znanja
Prikaži još ↓
ut
utorkaši
21.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pogledajte sva obećanja dana u izbornoj kampanji, pa mi recite samo jedno koje je ispunjeno. Žena jednostavno nije dorasla toj funkciji, ona je od te funkcije n
apravila cirkus i samo sramoti državu.
Prikaži još ↓
QAnon
26.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Utorkaši - i sam sam glasao za nju, ali kad vidim što je do sada napravila pametnog, NIŠTA veliko NIŠTA, 30godina isti ljudi, ajmo malo promjene
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .