Za par mjeseci ćelmo imati isti predlog HDZ naravno drugačije upakiran koji će onda proći kao velika briga za branitelje. A ustvari samo im je stalo do glasova
i vlasti.
Prikaži još ↓
ar
argh1
13:28
Uređivanje komentaraOdustani
Nitko nije u paničnom strahu od ljevice pošto su woke lgbt zablude svuda u svojetu u drastičnom padu. Svi vide kuda to vodi, one predstave sa djecom, da ne znaš
što je žena i može li muško roditi. A pogotovo oko zaštite svoje zemlje gdje se treba gledat da smo svoji na svome i pazit koga puštamo u kuću ako hoćemo da nam kćerke i dalje idu u školu i na posao normalno a ne osvrtat se kao u engleskoj hoće li ju tko napast ili ne. Ako smo mi odrasli tako, zašto ne bi ostavili tu sigurnost i našoj djeci?
Prikaži još ↓
AnarchoSyndicalist
13:51
Uređivanje komentaraOdustani
Nema tu nikakvog posebnog prodora ljevice među branitelje. Braniteljska populacija je, po političkoj orijentaciji, vrlo šarolika, tu pripadaju i ljevičari, desn
ičari, središnji, gornji, donji, apolitični... Svima je bila dužnost obrana zemlje, i tada su svi imali zajednički cilj. Taj cilj ih ne ujedinjuje niti određuje politički ili svjetonazorski. Pa nisam ja odjednom postao ljevičar, jer se pojavio Možemo. To sam bio i kroz rat i nakon njega, do danas.
Prikaži još ↓
ko
kobaja
13:31
Uređivanje komentaraOdustani
Hahahahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Karate buba
13:25
Uređivanje komentaraOdustani
Buahahaha, pogotovo od Možemo
Triple T
13:35
Uređivanje komentaraOdustani
ponekad ovako visoke vrućine dijeluju panično , pa se tako kroz slova kolumne dolazi i do mokrih snova cjedenja u krivi oluk
Aron333
13:59
Uređivanje komentaraOdustani
Zvati će ljevica i Skeju k sebi, kao ono kad su htjeli "barem 3 dana " vladati, da bi promijenili izborni zakon sebi u korist. Nema tu ni natruha iskrenih želja
mi motiva, samo kalkulacije...Tko ih ne bi znao, skupo bi ih platio!
Prikaži još ↓
nj
nemam ja
13:29
Uređivanje komentaraOdustani
Zar stvarno? Svaki božji dan nova reklama za sektaše. Može li sutra njihova gospodarska politika da vidimo kakvo nas blagodtanje čeka? Dosta nam je vise ivih fl
oskula. ........I onda svi skupa na krijesove.
Prikaži još ↓
Aron333
13:26
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj "prodor" Muzemo! u ljevicu podsjeća na prodor Milanovića u desnicu, pogotovo kad je Glavašu dao silna odlikovanja, ničim izazvan. Sve za vlast, nema tu raz
like između "ustaša i partizana", sve ostalo su nijanse...
Prikaži još ↓
colorado
13:34
Uređivanje komentaraOdustani
Tresu se HdZ u gaće...evo ne more doći k sebi...a branitelji budu sigurno za levičare koji se i dan danas ne odriču crvene zvijezde petokrake, Tita i Jugoslavij
e protiv koje su se borili...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .