ipak je jadan ovaj kopilot ,, jer je dečko bio bolestan.
Naj žalosnije je što sve ovakve slučajeve vidimo ...kasno....
pokoj duši svima njima .
Coldmachine
5.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Slazem se, jabuka5. Ocito je prosao mnoge preglede i imao dijagnozu. Pokoj zrtvama leta.
ja
jabuka5
5.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Srce-malo , hvala ti , ja ipak mislim da su trebali i doktori dojaviti bar opasku , jer dečko je ipak dobro bolestan , uostalom na žalost sad vidimo koliko. Evo
ti srce malo plusić +
Prikaži još ↓
Coldmachine
6.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Hvala puno, jabuka5.. i ja sam tog mišljenja, trebali su..ali, nažalost, nisu, a cijena je previsoko plaćena.. i hvala ti, jabuka5, na uvijek tako iskrenim kome
ntarima, riječima, vidi se da pišeš iz srca. Plusić i tebi, i lijepi pozdrav +
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .