Nemojmo se rugati i naslađivati ovak prek plota, neka to hajdukovci sami riješe. Od mene, neka im je sretno!
Ma
Marcel2005
18.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
PetrKropotkin, teesko to rijesiti , nemoguce , jer kad su ti za sve krivi drugi onda je to nerijesivo .
PetrKropotkin
18.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sjećam se, jedna strana novinarka, dobra poznavateljica Hrvatske, iznijela je hvalospjeve na račun Hrvatske i njenih stanovnika. No, kada su je upitali, ima li
nešto da joj se ne sviđa, nakon kraćeg razmišljanja je rekla... da nigdje nije vidjela toliko podrugljivosti kao ovdje. I mislim da je to točno.
Prikaži još ↓
Ma
Marcel2005
18.8.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
PetrKropotkin, naźalost u hrvatskoj ne źive samo hrvati , od kud dolazi ta podrugljivost, nigdje vece podrugljivosti nisam vise cuo nego od vucica .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .