babac je izgleda bio živa opasnost - R.I.P :-) a gaga... ona uopće nije vrijedna komentara - nije mi jasno šta ljudi uopće vide u njoj - nit je originalna, nit je lijepa, a pokušava glumiti neki uzor mladima i ostalima kojima je u životu potreban neki uzor da bi se smatrali važnima... da joj nije bilo madonne da ju pogura u startu (koja bi se se btw, sad pojela od muke zbog toga...) ne bi niš' bilo od nje
JosJedanSam
12.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ajde pliz , je*e se madonni za gagu, odradi 10 koncerata i zaradi para ko gaga za 50 koncerata...a i rade za istu izdavačku kuću
ma
matej21
12.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Obrijala je kosu i donirala ju je .. ako niste znali
MF
Misty Flowerington
12.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
jasno da je za dobrotvorne svrhe, inače ne bi u novine dospjela, a i to im je ionako u opisu posla - humanitarne donacije
Fr
FrancescaKasser
12.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
kazes da je gaga smece, sigurno si neki madonnin fan
@JosJedanSam inače Gaga je sa 33 koncerta zaradila preko 71 milijun dolara pa si ti misli ... #NoHate,JutTellin'
mighty_reds1892
13.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
@Marko Otkada nam to popularnost jamči kvalitetu?
mighty_reds1892
13.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
@Gospodin X Malo si me iznenadio kada si rekao da slušaš Gagu, no dobro... Tko sam ja da namečem ukuse. Od malih nogu sam glazbeno odgojen na potpuno drugačiji
način pa nikad neću ni moći voljeti ili razumjeti glazbenike poput Gage, Biebera, Nicki Minaj...
Prikaži još ↓
le
legicaos
13.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
@slender.... ne'š vjerovat, al postoje ljudi kojima u životu raznorazne madonne i gage ne znače ništa... i nemam ja 15 godina, pa da mi treba uzor u životu (pog
otovo ne takav kao njih dvije...)
Prikaži još ↓
JosJedanSam
13.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Markić, pa o tome i pričam ...nejka zarađuje cura, svaka čast, ja ju ne mrzim nit sam zaljubljen u madonnu, samo sam FAKT naveo, dakle Gaga nije ni do koljena M
adonni u tom kontekstu, a o subjektivnim kontekstima ( tko je bolji i sl. gluposti kojima se bave bezveznjaci i klinci ) ne mogu pričat i nametat mišljenje jer ukusi se razlikuju!!!! ali da, madonna odradi 10 koncerata gaga 50 i onda im je zarada tu negdje!!! izjednačena !!! http://www.huffingtonpost.com/2012/07/17/madonna-mdna_n_1680467.html
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .