Poceo je i ovaj bradati iskakati iz paštete......Kako cemo se smijati ovim lajbekima koji u Rimcu vide nekakvog velikog poduzetnika kad ga vec za godinu-dvije
ne bude nigdje. Alo lajbeki, zar vam nije sumnjivo da se Rimac sve cešce i cešce reklamira ?ne razumijem jednu stvar..ako mu tvrtka super radi i svi je zele kupiti,uloziti u nju,zasto uzimati poticaje od drzave??,,,,,,,.Promatramo velicanstveni trenutak radanja novog Todorica u realnom vremenu...zna li itko nekoga tko je kupio BILO ŠTO od ovog "proizvodaca" svega i svacega? .....neki bicikl, auto, kosilicu, mikser...
Prikaži još ↓
Perica12
7.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Izgleda da se ovdje nemogu iznijeti činjenice a da se ne dobije karton. Činjenica je da je dotični gospodin započeo biznis sa kapitalom nepoznatog porijekla. Či
njenica je da je gosopdinov otac optužen da je zamračio ogromnu lovu. Činjenica je da novinari i političari govore o njemu kao o novom Tesli. Činjenica je da je taj Tesla nakon završene srednje elektro škole pitao na forum.hr koja je razlika između istosmjerne i izmjenične struje. Činjenica je da je to malo čudno za novog Teslu. Činjenica je da platio da mu se napravi prvi elektični auto iako to sada negira. Činjenica je da je izjavio kako je prodao veći broj Concept one vozila, ali iste nitko nigdje nije vidio, kao i najavljivane hoverkrafte, avione i brodove. Činjenica je da je sada krenula prodaja tog vozila, ali kao makete po cijeni od 570€. Činjenica je da je jedva pozitivan iako cucla ogromnu lovu od države. I na kraju to je poduzetnik godine. A činjenica je i da je većina dosadašnjih poduzetnika godine završila u zatvoru zbog prevare.
Prikaži još ↓
QB
Qurcy Ban
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Mate Rimac jedan je od najuspješnijih biznismena?! Ja mu želim svu sreću, al’ zanima me po kojem kriteriju? Recimo da je, a zašto onda ima manju operativnu dobi
t od poznate slastičarnice na IlIci? Zašto je stalno on u novinama, a ne njegovi proizvodi, za koje se ljudi “otimaju”? Zašto mu zaposlenici nemaju iznadprosječne plaće? Zašto nije ostvario prihode od C1? Zašto mu se ogromni prihodi koje spominje od C2 (makete koja nije u voznom stanju) ne vide u bilanci? Gdje su uopće ti njegovi proizvodi? Zašto takav vrhunski biznismen naplaćuje svoje nastupe? Zašto je takav “genijalac” završio VERN, a ne MIT ili barem FER? I zašto naplaćuje djeci obilazak svoje firme?!?!?!
Prikaži još ↓
Trknuti_pera
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Znaći objasnit će kako je tata pokrao pare
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Znamo mi dobro tvoju "tajnu" i tajnu ostalih kockastoglavih biznismena s ovih pudručja.
Zagreb_One_And_Only
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo spretno iskoristena injekcija od 2 miliona eura od tateka Rimca. Rekli bi nasi stari...."lako je s tudjim k...... po plotu mlatit".
kamocemo_NiN
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
u google napišite............ "mate rimac pogled s druge strane", prvi rezultat bi trebao bit pdf
realista 7
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
koliko sam primjetio nema bas njegovih autica po auto salonima
Ju
Jugonostalgičar
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj Rimac će biti novi Todorić, a njegova firma novi Agrokor! Prodavač magle i skupljač državnih poticaja!
maxim m
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
ni valjda da će reć otkud mu...prvi milion...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .