Kojoj normalnoj ženi, kada se savija od bolova, na pamet pada seks???
ma
morbid_angel
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
to je samo za one koje imaju male bolove,zapravo nista posebno,to se i da pretrpit....jakim bolovim od kojih se ne mozes kretat ne pomazu cajevi
Dk
Deaktivirani korisnik
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Bljak. Pa zar nije lakše strusiti jednu (čuj mene jednu) lozu. I ona opušta mišiće i hormon sreće te pruža osjećaj zadovoljstva koji traje i traje i traje...
Go
Goliat
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Jel to znači da Barek će biti bolje volje ak je kresnem za vrijeme komunjara ??? A kad kaže da ima glavobolju što onda ????
šaptačica
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
provjereno a đumbir dođe kao čuvar kuće,zbilja je biljka za sve boleštine
Dk
Deaktivirani korisnik
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Seks za vrijeme menstruacije...ne hvala..imam jake grčeve, ali kad je baš "gusto" popijem tabletu protiv bolova i to je to....:):)...radije ću vježbati duplu jo
gu....urednije je :):):)
Prikaži još ↓
fb
funky_boy
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
....lakše ženama istrpit tih 6-7 dana menzisa nego nama onih 23-24 ....;-))...
Dk
Deaktivirani korisnik
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
cajeve ne pijem.. vijezbat mi se neda... znaci ostaje mi samo jedno.. ;)))
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .