Onda nek ne proizvode plastične vrećice pa ih nebumo kupovali
superman1978
21.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Podrzavam! Ne sjecam se kada sam zadnji puta kupio plasticnu vrecicu. Samo je problem sto za povrce i voce moras uzet da izvažeš
Old Kresoje
21.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Naravo da ne želim zagađivati ali molim odgovore na ona ova pitanja: u šta u trgovini da stavim jabuke,banane,kivi,salatu i mrkvu,papriku,paradajz prije nego do
đem na blagajnu? U šta su pakirane slane kokice,čips,slani štapići, sir parmezan ( sad se to zove ribanac) itd itd. Mogao bi nabrajati još puno ali nema smisla.
Prikaži još ↓
mali zeleni prigorec
21.6.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Uzgajati povrće i voće u gradu je ludost. Osim psihološkog učinka je trovanje. To voće i povrće absorbira sve štetne tvari iz zraka koje ispuštaju auti i kamion
i, a još ako ima neka industrija u blizini. Pa onda padne kiša koja donekle počisti zrak i zalije vaše plodove. Što mislite zašto nema nametnika??? Jedino začinsko bilje koje držite u stanu.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .