Moje iskustvo nije takvo ,10 ili više minuta sam bio zaglavljen pod vodom i skelom bez kisika ,dva i po sata su me vraćali i opet sam se gubio ,bio sam na li-l
a ,niti sam imao tunele ,niti svjetlost ,ni mrtve rođake i prijatelje ,samo izbrisan taj dio života , bez sjećanja bilo kakvog postojanja ,ali bi sigurno kao i drugi volio da je to sve istina
Prikaži još ↓
20
25 05 2025
19.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
SAVEST JE NESTO STO 80 POSTO HDZ NEMA
Da
Dalmatinka😇
19.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Taj je članak već bio, čemu opet? Ako je to istina što su ameri pisali ,iskreno .... voljela bi. Jedan naš glumac je rekao u Malom mistu, kad netko umre ,ne pos
toji ništa osim:" mir i samo mir."
Prikaži još ↓
Or
Orfej
18.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Izmisljotine. Meni 2 bliske osbe 3 puta ozivljavane. Nista nisi vidjeli. To je sve mozak kriv za te halucinacije
Dk
Deaktivirani korisnik
18.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dokaz je i ovaj moj duh na avataru da postoji život nakon smrti
AP
Ante Portas
19.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kao prvo, vjernici nemaju svijest, jer njima netko svemoguc mora reci sto smiju, a sto ne smiju, sto je dobro, a sto lose.
OB
OBJEKTIVNIopettu
18.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Da su u pitanju dvije osobe, moglo bi se to pripisati halucinacijama. No, ne moze to vrijediti za milijarde.
LunZag
18.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zakaj prepisivate te gluposti iz Američkih evangelističkih i national Christian tabloida namjenjeni maloumnicima sa jedva 5 godina osnovne škole ❓🤦🏻♂️
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .