Gospodo stručnjaci nije sve u odgoju, ima nešto i u genima.
gg
greta guslar
3.2.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako ovi mladi danas (ne)odgajau svoju djecu, bolje im je da ni ne dočekaju starost jer će biti ostavljeni za plotom! Ta količina egoizma i samoljublja će doći
na naplatu... kad-tad!
Prikaži još ↓
Plavusa 13 Pink G
3.2.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Hvala bakama i djedu!!!! Da nije bilo njih mnogo toga u mom zivotu bilo bi nemoguce. Nikada, ama bas nikada ni problema, ni kritika niti icega sto ne valja. Na
protiv, na istoj smo valnoj duzini sto se odgoja tice i mogu samo zahvalaiti zivotu na toj sreci da ih imam.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
3.2.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Nemoguća misija 😄 Isto je govorila njima ili djeci. S vremenom sam se prestala boriti...
CallyBerry
3.2.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Dve milijarde puta smo postavili granice a baka i deda su ih isto toliko puta pregazili a autoritet nam ruse na dnevnoj razini...tak da o tim strucnim savjetima
nemam nis za reci jer je moje iskustvo takvo.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .