Meni se iskreno najvise dojimo Gvardiol na utakmici. Tako mlad, a bas igra ne optereceno bez ikakvog straha. Bas se IGRA lopte... Takav se bar meni cinio.
Cules16
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima strašnu tehniku za stopera i inteligentno igra, kuži nogomet i bit će sigurno top igrač ako ga ozljede zaobiđu.
ma
majaokolis
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Čini mi se da je bistar dečko, za igranje treba imat nogometnu inteligenciju a ne samo fizikalije
WA
WAP
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo da ga ne prebaci ko Halilovića i Ćorića
Vi
Vinogorac
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Halilovic i coric imaju problem da su igrali u dinamu poziciju koja danas više ne postoji a to je desetaka. To je bjelica skuzio i povukao olma sa desetke na os
micu i stvorio jednog top igrača. Igrači poput corica ili halilovic bi bili dobri prije jedno 10 godina ali danas oni više nemaju šanse. Nažalost nisu uspjeli u drugim klubovima napraviti taj korak od desetke na krilo ili osmicu i zato su tu gdje jesu.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .