Ja mislim baš suprotno definitivno je vrijeme da ode u neku jaču ligu
Dk
Deaktivirani korisnik
28.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
na zalost vec je prodan i najvjerojatnije da ce otici vec u zimi a sad je jos na posudbi u Dinamu a Dinamo dobiva za svaku Evropsku utakmicu koju 90 tisuca eura
a za svaku HNL 60 tisuca eura, ustvari za tu lovu mora odigrat bar jedno poluvrijeme - Gvardijola je pokazal mentalnu zrelost a o talentu netreba govorit
Prikaži još ↓
da
davidalaba
28.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
O čemu ti pričaš mi livakoviću ti o gvardiolu???
da
davidalaba
28.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Da znaš čitati valjda bi vidio da je članak o livakoviću i tome kako je najboljoj momčadi kola...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .