Ovo je fakat onak slatko i normalno,šteta kaj Dinek nije u reprezentaciji jer bi si Nives to nacrtala po golom tijelu ili tak nekaj originalno
pe
peteh
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma može Niveska i bez Dineka i to od naprijed!
triangle
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ima nje i za naprijed i iza,ne treba joj pomoćnik u kadru
pe
peteh
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ma ona ipak malo više preferira od naprijed, a pomoćnik može, al van kadra...
St
Stella81
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Aha..i slusali bi gol,zabij mi gol....ajme drpicu,sto mi je drago sto si "ostario"
triangle
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije toliko ni ostario koliko nije reprezentativan primjerak . Za razliku od ženice
St
Stella81
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ostarrio za neke stvari mislim.da je i najbolji igrac ne bi sad isao u brazil :)) tako da nemam vise straha od nives osim ako upeca kakvu nogometnu piletinu
triangle
11.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije nikad ni bio.Al u nečem ipak je,izgleda:-) Možemo samo nagađati...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .