Da je Kramarić dao gol u produžetku nebi mu pisali i Rebiću .Osim toga , veću grešku je napravio Gvardiol pa niko ne priča .Ajde dosta , idemo u Katar,
TP
Timotej Prvi
2.7.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Gvardiola nitko ne spominje jer je kao mlad, neiskusan, itd.. Pa ljudi moji, Gvardiol nije imao što trazit u reprezentaciji.. Ma za klupu je nezreo, kamoli za p
rvih 11.. Ajd da ga je stavio jednu utakmicu, al bas svaku .. Ne znam bome tko je tu lud više.
Prikaži još ↓
addy
2.7.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Da je, da je, da je..... koliko tih da je??????????
En
EniNovak
2.7.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
@addy Da je baba-dida, ne bi trebo dida!
addy
2.7.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
...točno...da je moja baba muško zvala bi se Duško!!!!!!!!
KK
Krkan Krkanovski
2.7.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
kolko smo mi imali promasenih zicera protiv Spanjolaca, to su Svicarci moli samo sanjat danas.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .