Božidar mi je pravi, neka stavi onu trubicu u uho da bolje čuje, kad se načuli s rukom na uhu. Presmješno. A kad je sjedio između onih borova ko ćuk, mislila sam da ću krepat od smijeha. Odrasla osoba, a ponašanje ko petogodišnjak kad ne dobi lizalicu. S kim živi taj čovjek, pa to je strašno za istrpit, ali da me jučer nasmijao to je...
oj
only july
23.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajme, komentar vrh! Ne mogu se prestati smijati!🤣🤣🤣
gamac
23.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Hahaha bas to, sjedio ko ćuk, bas md nasmijao. Drzat ce ga sto dulje jer raju zabavlja, a kuharima trenira zivce, trebat ce im
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .