Molim vas kao sponzora Durex ili Yasmin jer je to očito gospođi najpotrebnije. Čovjeće žena i ja oboje radimo i imamo pristojne plaće pa si razmišljam da li da idem na drugo ili ne.
M2
Matilda_2
13.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ako žena i ti imate pristojne plaće,slobodno razmišljaš i o trećem;)))
gr
gringo245
13.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
kada bi svi tako razmisljali nisam siguran da li bi itko imao djece uopce
zo
zoki67
13.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Očito nisi borac kao dotična gospođa. Šalim se, i slažem se s tobom. Prije stavljanja one stvari u pogon, neka uključi mozak!
milbona
13.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
uzas sta prave djecu toliko majko mila a kasnije kukaju po novinama kad nemaju dati djeci sta jesti
ma
maya999
13.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
istina milbona, pogotovo u današnjoj državi. Nisu djeca rođena prije 20 godina, nego sad izgleda.... Pogotovo ovo dvoje koje još ne ide u školu. Nije pametna od
luka ni u kojem slučaju. :(
Prikaži još ↓
iv
ivancica10
13.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne budite tako okrutni... Slazem se da ako nisu imali sa cim prehranjivati djecu nisu ih ni trebali pravit, ali djeca su tu najvaznija,i ovim ljudima se mora po
moci
Prikaži još ↓
na
nailinbrain
14.12.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajde ne kakaj, ako ćeš dati daj, ako nećeš, ne gledaj tuđa posla ,okreni glavu i brini svoju brigu.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .