"Već je prodano više od 1000 godišnjih ulaznica", fakat ne znam kaj da kažem...
m2
micek 23
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Bayern je za usporedbu već u 5mj prodao sve karte za domaće utakmice narednog prvenstva,pa neka na Maksimiru u prosjeku ove godine bude 10000 navijača po utakmi
ci,to će biti super
Prikaži još ↓
NE
NEmigrantima
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
da ste pametni išli bi svi gledat utakmice i ne znam koj k**** jedete govna protiv mamića, da nije njega, ne bi bilo ni dinama, a kamoli jakog dinama, samo što
par BBB nema koristi od njega, onda svi pametujete, isto kao TORCIDA, par budala bi reketarilo i onda im nitko ne valja ko ne da paru!!
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
16.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
pa to je to svi bi krojili politiku i pametovali a zadnji put bili na stadionu 2005. , usporedbe radi pogledajte u kakvom je s*anju i dugovima zvezda,a probajt
e nac utakmicu gdje nije minimalno 20 - 30 000 ljudi na stadionu
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .