Obavijesti
komentari
NIJE COPPERFIELD Mamić najavio nova pojačanja: Do zime dolaze još tri igrača
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Bo
Ja neznam zašto svi seru po ovom čovjeku Mamiću kao NOGOMETNOM DJELATNIKU, na stranu to što je đubre i primitivac kao čovjek! Koji to menađer na balkanu, a i u svijetu općenito od jednog kluba kao što je Dinamo i što se natječe u 1. HNL (petorazredna liga za skoro sve lige u svijetu) može napraviti ovo: UNOVČITI SVE MOGUĆE IGRAČE, pa i levate neke. Dečka koji ima 17 godina i koji je odigro 10 utakmica, proda za 5 milijuna eura, eej 5 milijuna eura, toliko mi nećemo u životu zaraditi da radimo svaki dan 24 sata! Smješno, ali istinito. I nevolim kad vidim Hajdukovce, kojima isto želim svu sreću u pretkolima Lige Uefe i Hajduku koji pratim svaku utakmicu jer sam 'NAVIJAČ SVAKOG HRVATSKOG KLUBA', a ne zavidan na uspjeh Dinama, il podrugljiv na neuspjeh Hajduka da se plasira u Europu, pljuju po ovoj osobi (ne čovjeku, jer čovjek nije, nekulturan je i bahat) koja je zadužila Dinamo svojim pregovaračkim i znalačkim sposobnostima! Sretno svim klubovima, kamo sreće da svi (RIJEKA; HAJDUK; DINAMO I LOKOMOTIVA) uspiju, pa da uzivamo u plodovima rada Hrv. klubova koji se snalaze na svakave načine da bi prezivjeli u ovoj opljačkanoj državi kao što je naša.
Bl
sve rečeno;)
kf
poštovanje
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .