Nisam baš siguran da će se ovi u Međugorju složiti s tim... Ne znam da li je to istina, ali, navodno da već mijenjaju izvorni tekst katoličke molitve "Zdravo Marijo" i da se u Međugorju sad moli "Zdravko, Marijo, milosti puni, sveti se ime vaše..." Jedino, kažu upućeni, da je došlo do manjih poteškoća vezano uz tijesni raspored ukazanja Marije i Zdravka, pa bi neke termine morali odrađivati u duetu, što se Zdravku baš ne sviđa, jer kaže da to skida fokus sa njega, a Mariji se nikako ne sviđa da se ukazuje u duetu sa likom koji trga majicu sa sebe dok neartikulirano urla "AJMOOOOOO!" i pjeva, i to bez sluha, "Ne može nam nitko ništa"...
A4
Ahahaha_4
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Oni su ti u kompi ( bili su dok Mamić nije osobno sada tamo došao), a poznavajući Zdravka, teško da će pristati s Gospom dijeliti plijen po pola....tako da bi t
amo u naredno vrijeme moglo doći do turbolentne atmosfere između štovatelja Mamića i štovatelja Gospe.....kad se radi o novcu zna se čijem Bogu pripada večinski dio....a to Mamić nije lud dozvoliti da ga se tako olako izigra !
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .