sponzor hdz-a... lopov.. kriminalac.. unistio je dinamo... i njemu karamarko i ekipa unaprijed kaze kao i todoricu sto ce se dogadati i kako i gdje da ide da izbjegne zatvor.. dali ima itko normalan da jos podrzava hdz? ali stvarno?
pj
pravedni ja
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ih ima nazalost, ali bolje je pitanje ima li itko normalan da jos podrzava i sdp i hdz? (Nisu ni drugi bajni ali eto)
Invictus_Zagreb
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
sdp je sam po sebi smijesan, proslost i propao je.. ali ovo je rak rana
grbavo drvo
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
neka rak potraje , bol grupe 7,82% postaje nesnošljiva !!
Pjaca20
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Na koji nacin je Dinamo unisten?
Invictus_Zagreb
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
posto si jos lima objasnit cu kratko jer nemam vremena.. prije kad se npr igrao derbi u cijelom gradu si osjetio to.. dinamo je bio zagreb i zajedno smo disali.
.. islo se na gostovanja, nosili su se dresovi, salovi, tetoviralo se sveto ime koje je bilo nase.. danas? naslov prvaka slavi 7 ljudi... gle lima nije dinamo tu da jedna obitelj na njemu zaraduje.. dinamo je tu bio radi stotina tisuca purgera koji su klub zaista voljeli bez obzira na europu i rezultate.. danas? koga vise libo rac....
Prikaži još ↓
grbavo drvo
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
I_Z , ti nisi obitelj , može te biti stid da se kriješ iza grada kojemu ne zavrijedi spomena !!
Pjaca20
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako ti je lakse mogu ti reci i da mi je 5god, meni svejedno. A ne vjerujem da nemas vremena jer visis na svakom clanku i u svemo trazis krivicu HDZ-a. Sto se ti
ce publike, to nije slucaj samo sa Dinamom. Zagrebacku publiku boli k***c za sport i svega se brzo zasite. Gdje je publika na rukometu? Ciboni? Medvescak se pratio 2 sezone, i zasitilo se i toga. Argentina bila domacin u finalu Davis Cupa u glavnom gradu Hrvatske. Je li publika zbog Mamica bojkotirala rukometnu reprezentaciju u prvom kolu drugog kruga na proslom svjetskom prvenstvu kad ja 2/3 dvorane bilo prazno? Nisam ni za Mamica, ako je izvukao toliko od Dinama neka i odlezi u zatvoru. Nadam se da ce ovo biti neki impuls pa da privuce neke ljude na stadion ali mislim da to nece trajati dugo. Ali je glupo reci da je Dinamo unisten
Prikaži još ↓
tocilo
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
I.Z Po 1000-ti put pisem isto.
HDZ ima vojsku od preko 220000 članova znači sadasnjih i budućih uhljeba,gotovo jednak broj vojnih penzionera koji će uvjek gla
sati za HDZ jer im je omogućio izvući vojnu mirovinu prije 40-te godine života.
Pridodaj tomu barem jednog ili dva člana uže obitelji i doći ćeš do brojke od preko 800000 HDZ-ovih sigurnih glasača tj. oko 25-30% toliko otprilike i dobijaju na izborima.
Što ti misliš da oni nisu normalni?Itekako oni znaju što rade,i zašto glasaju za HDZ.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
pjaca ali si ovog decka uneredio:) mislim da sve sto si napisao je tocka kraj,on unistio dinamo hehe da zato dinamo i je najbolji klub na balkanu,nije vam mamic
kriv kaj ste nesposobni,mamic je nasao shemu napravio od dinama najveci klub na balkanu,pokupovao za svoje novce mnoge mlade igrace darivao im aute stanove itd,dok jos nije ni mamic imao para,i zasto mu to ne bi vratili,msilim ne branim mamica ali covjek se snasao i to postujem svi bi mi to tako uradili,nek odlezi ali neka u dinamo udje covjek poput miskovica a ne udruga dinama iliti netko drugi tko nema kune u djepu,pije pivo za 5 kuna i pusi jointove
Prikaži još ↓
po
pomorac11
8.6.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
nipsey...mamić je POKUPOVAO za svoje novce mlade igrače i darivao ima aute,dok jos sam Mamić NIJE IMAO PARA???Kako se to kupuje kad nemaš novaca???Maksimir je z
adnji puta bio pun u kolovozu 97 protiv Newcastla.Mlađa ekipa nažalost ne može znati što je Dinamo bio prije,što je značio gradu,što je značio navijačima.Od svih legendi Dinama,iz 80-tih godina,Mlinka,Zeko,Cico,Deverić,pa i oni mlađi kao Ladić,Cvitanović,Marić,da ne nabrajam dalje...nitko nema pristup Dinamu,a puno su,puuuno duže u tom klubu i puno su više dali tom klubu od jednog Mamića.Maksmir je uvijek gorio i tražila se karta više,ovakvog ga je tužno gledat...VRATITE NAM DINAMO!!!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .