Igrac kome je lopta bila upucena nikako nemoze ugroziti suparnicki gol te je lopta zapravo putuje tocno golmanu u ruke. Penal je poklonjen...
un
unknown7
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Sumpi7 probaj s nekim drugim sportom, curling recimo
Su
Sumpy7
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Da, a? Sto ako sam probao? Da se onda prebacim na neki drugi sport? Ultra primitivac. Ja, glupan sto uopce sam isao komentirati, lp ;)
socrates25
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajde prouci pravila pa komentiraj. Povlacenje za dres je evidentno i to je prekrsaj. Igrac Rijeke do upucene lopte sigurno nije mogao, ali u ovom slucaju to nem
a veze. Mogla je lopta golmanu ispasti, a u sesnaestercu nema prednosti pa se samim time faul u sesnaestercu svira odmah. Znaci, po tvojem se niti jedan prekrsaj bez lopte ne bi sudio? Onda ovi koji imaju loptu nek igraju, a ostali za to vrijeme borba slobodnim stilom. Biseri i strucnjaci...ufffffffff
Prikaži još ↓
d1
dinamo 12
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Penal je čist šta je je
Su
Sumpy7
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
" Znaci, po tvojem se niti jedan prekrsaj bez lopte ne bi sudio?" To si ti izjavio. Ja to nisam nigdje izjavio. Koliko ovakvih poteza ima na utakmici(pa cak i u
kaznenom prostoru) te se ne sudi svaki dodir i povlacenje. Prije bih rekao da ste vi svi koji misle da je ovo penal "biseri i strucnjaci" Realno i objektivno misljenje sam siguran da ovdje necu dobiti, dovoljno sam dugo na ovom portalu da mogu shvatiti kako ljudi razmisljaju i sto pisu i s kojom svrhom. Zelio bih samo pohvaliti glumacki potez padanja igraca Rijeke...
Prikaži još ↓
Ss
Simulacija_stimulacija
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Sumpi, manje ljubomore...
Su
Sumpy7
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
O kakvoj ljubomori ti pricas?
Ss
Simulacija_stimulacija
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa na uspjeh Rijeke.
Su
Sumpy7
9.8.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Molim? Gdje si ti tu ljubomoru pronasao? Jer ja je nigdje ne vidim u svojim komentarima. Sretan sam sto se je Rijeka revanširala za prosli poraz od 3-0 na Kantr
idi. Ali ponavljam da realno i objektivno misljenje nemogu ovdje dobiti na ovom portalu. I zelim jos napomenuti da ovo jos nije uspjeh. Ima jos preko 270 minuta igre za uspjeh. Iako su jako dobro odigrali ovu utakmicu jedino tu vidim neki "uspjeh".
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .