smijesno je vidjeti da Milanovicu je trebalo preko 200 dana za razgovor tj za konkretna pitanja branitelja i da ovi nekako argumentiraju, vidimo da Milanovic okrece samo na svoj mlin a Maticu dovoljno govori da je aktivator/deaktivator ptsp-a
Dk
Deaktivirani korisnik
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
meni je više smiješno da su 220 dana oni tražili smjenu matića kao da bi to nešto pomoglo, umjesto da su ukazali na neke nelogične stvari u zakonima, također lj
udi poput klemma i glogoškog, ljudi koji imaju neki status, koji su se izborili za svoja prava trebaju pomoći svakome koji ta prava nije ostvario jer imaš ljudi koji nemaju ništa dok drugi imaju sve, bar nekim savjetom, razgovorom.
Prikaži još ↓
Ki
KiperFilip
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
smijesno je da ti mislis da bi ista promijenilo to sto su oni u savskoj,evo 220dana su pa ce jos ostat.oni su po direktivi karamarka i brkica da ruse vladu.....
ali su se preracunali.ovo im je samo nastetilo
Prikaži još ↓
napredovanje
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Milanoviću svaka čast... zaključeno je da su svi navedeni problemi samo par birokratskih grešaka koji se daju riješiti u par dana... a Matić je odlično objasnio
da su izmjene nekih zakona o HVO-u, samo da spriječe milijunske tužbe koje RH mora plaćati... zaboravlja se ono glavno : prosvjedi su počeli ultimatumom - ništa razgovori, samo smjena Matića i njegova 2 pomočnika... i točka.... danas to nisu ni spomenuli... predomislili su se oko toga... zasad je Kolinda kraljica predomišljanja, ne branitelji... ili im je Kolinda uzor ???
Prikaži još ↓
nostradamus
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisam mislio da ću ovo ikada napisati, gledao sam samo zadnjih 20 minuta, pa se ograđujem. Ali ovaj Klem je prilično odmjeren lik, ugodno me iznenadio u pregovo
rima. Nekoliko puta je diskretno stao na stranu Milanovića. Ostatak branitelja je prilično neodmjeren. Što na umu to na drumu. A Milanović bi trebao isključiti taj podrugljiv smjeh jer iritira. Kotromanović je tamo bezveze bio.
Prikaži još ↓
Ki
KiperFilip
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
nosterdamus pa to i je bilo odigrano tako da se kao misli da su oni fini i normalni i zeljni razgovora.....sve smisljeno i odigrano
KA
KALIMERO
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Kad je tako jednostavno što su čekali više od 200 dana?? Što su brisali neke stavke ?? Shvatili da neke stvari ne mogu proči!!
vd
vukodlak dinko
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
znam da je hdz stranaka optužena za kriminal .... kakvi su to članovi te stranke
Mladen Kozic
1.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
meni je još smiješnije što branitelji nisu prosvjedovali 1996 ili 2005 ili 2007 a imali su razloga jer se o tome pisalo a šutjeli su a dokaz je ovdje http://www
.bdsh.info/germany/istraga-austrijskih-vlasti-popis-tajnih-racuna-u-lichtensteinu-preko-kojih-je-hypo-prao-novac-iz-hrvatske-koji-ljudi-i-stranke-su-sudjelovale-u-tome/ drugo nema se što sa premijerom razgovarati jer za braniteljska prava je zadužen Matić i sve je obrazložio ali nekima je to toga da poberu pojene za izbore samo ćeš vidkjeti GENERAL_hr koliko ih se bude kandidiralo na listi neke stranke
Prikaži još ↓
KA
KALIMERO
2.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Abolirani ne mogu ostvariti mirovinska prava na osnovu ratnih ozljeda!
Mladen Kozic
2.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
kalimero to je posao dorha ako postoji dokaz da je netko ubijao od ovih koji su abolirani neka im se sudi ali to je trebalo odmah naakon Oluje i danas ne bi bil
o problema ,a ovima koji su stavili minuse mogu reći samo jedno to govori sve o vama jer ovaj moj link ponovo vam ga stavljam samo dokazuje na koji su naćin neki ljudi pokazivali svoje domoljublje a i dan danas se tim ljudima mnogi dive sramota
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .