A kad dobiješ presudu a sud prisilno sve tebi naplati jer ne mogu se naplatit od firme u stečaju. Super pravda
ne
nefer
9.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
objasni ovo, ti si dobio protiv firme u stečaju i ti trebaš platiti njihove troškove sudu ???
po
polaris
10.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Da
ne
nefer
10.4.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
moram se ispraviti, laički sam odgovorio... i kod nas je isto, ako je tuženi nedostupan za naplatu, tužioc plaća njegove sudske troškove neovisno o tome kako je
završio spor... naime uglavnom se radi o slučaju da tuženi nema odvjetnika pa mu ga sud dodjeljuje po službenoj dužnosti... ako tužioc dobije spor, on naplaćuje od tuženog sve troškove... a druga stvar je što se po zakonu ako tužiš firmu možeš samo od nje naplaćivat a osnivač si otvori drugu...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .