vjerujem da je izvrstan, imam LG G2 koji je za cijenu koštanja izvrstan uređaj, imam i G3 koji je također vrhunski uređaj sa 3G rama i 32G roma i Ubacio micro sd od 64G i jedva da koristim laptop u slobodno vrijeme. meni osobno , od pojave G serije, LG ima izvrsne smarthphone
mi
mindwalk
7.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Sumnjam da imaš 32 gige rom-a
Dk
Deaktivirani korisnik
7.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Uzalud sumnjas...
bl
blackeagle
8.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
bolje ti sumnjaj u svoje znanje mindwalk...
vr
vrdoljak96
8.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
kupio g4 i prezadovoljan sam
fc
fcjan
8.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto sumnjaš? G3 je izašao u dvije varijante 16gb rom/2gb ram i 32gb rom/3gb ram
mi
mindwalk
8.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Proguglaj šta je ROM. Maksimalna veličina ROM-a u proizvodnji se kreće od par desetaka megabajta.
mi
mindwalk
9.3.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Sam naziv ti kaže Read Only Memory. Dakle, ROM koristi operativni sustav pri pokretanju i na njega ne možeš spremati slike ni video. SD memory card ili CD ROM i
li DVD ROM nije isto što i ROM.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .