Sta se slavi?!?! Postali prvaci svijeta ili sta?!?!
pa
ponosni antifufačić
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Prije no sto odgovorim, preporucujem ne postavljati pitanja na koja nisi spreman cuti odgovor (naravno ova preporuka nije zakonski obvezujuca kao sto za svoje i
mpliciraju strucnjaci i znanstvenici iz stozera). Svakako, odgovor slijedi...naime, slavi se pobjeda u nogometnoj utakmici. Eto, sad znas i ti. ;-)
Prikaži još ↓
mu
mudrac22
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Svasta , kad bi svi klubovi tako slavili ?
NenadZG
7.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
A zašto ne bi slavili?
lh
lika hrvatska dika
7.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Konačno micanje s 4. mjesta!!!
pa
ponosni antifufačić
7.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Da sad ne ponavljam preporuku postavljabju pitanja na koja ne zelis cuti odgovor, procitaj prosli post...svakako, kad pobijedis onda slavis. Eto sad znas i ti "
kad".
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .