Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

cvat
koliko znam - Dinamo je ime za aparat - pokretać - proizvodi struju i to svagdje u svijetu a krenuo je iz njemaćke u doba komunizma raširi o se najviše u sovjetskom savezu - nema veze sa Srbijom - Hajduk je  ime rasprostranjeno kod svih Slavenskih naroda - i znaći borac , odmetnik  koji se borio protiv turskih osvajaća i ime je rašireno na cijelom balkanu 
Cipelcug
Kolega za komentar i dajem puno ++++++++++++++++++++++.
pa
Izgleda da dobro znas.
pr
dinamo je ime za one na aparatima, a najliepša i najhrvackija imena su hašk građanski i croatija!  🤣🤣🤣
Halo Bing, kako brat
prokurator@ Pa jesi to ti? Nečeš valjda reči da ovo nije sarkazam?
Cipelcug
Nekada se znalo pjevati oj diname nebuš prvi.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .