koliko znam - Dinamo je ime za aparat - pokretać - proizvodi struju i to svagdje u svijetu a krenuo je iz njemaćke u doba komunizma raširi o se najviše u sovjetskom savezu - nema veze sa Srbijom - Hajduk je ime rasprostranjeno kod svih Slavenskih naroda - i znaći borac , odmetnik koji se borio protiv turskih osvajaća i ime je rašireno na cijelom balkanu
Cipelcug
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Kolega za komentar i dajem puno ++++++++++++++++++++++.
pa
ponosni antifufačić
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Izgleda da dobro znas.
pr
prokurator
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
dinamo je ime za one na aparatima, a najliepša i najhrvackija imena su hašk građanski i croatija! 🤣🤣🤣
Halo Bing, kako brat
7.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
prokurator@ Pa jesi to ti? Nečeš valjda reči da ovo nije sarkazam?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .