Da mome djetetu to netko u školi napravi mislim da bi roditelji zlostavljača i ravnatelj škole bili u silnim problemima. O posljedicama bih razmišljao kasnije!
sa
sara23
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Žalosno što roditeljima ne preostaje ništa drugo. Koliko tolerancije i zdravog razuma trebamo imati dok nam dijete dolazi kući sav u modricama jer škola ne može
reagirati?
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .