Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dr
Kada sam neki dan napisao da u školama pedagozi i psiholozi postoje samo radi forme i ispunjavanja koje kakvih statističkih podataka, a o centrima za socijalnu skrb da ne pričam, onda su mi nalupali minusa. Evo dokaza da sam bio u pravu.
me
u pravu si...mene je jednom pedagog napao zašto mu šaljem djecu u jednoj školi, a u drugoj školi bi se djeca sa izrazito jasnim znakovima poremećaja u ponašanju Prikaži još ↓
u1
Bilo bi dobro da postoji mehanizam koji kontrolirao rad tih tzv.stručnjaka,a ne da dobar dio njih (ne svi) kradu bogu dane po školama na državnim jaslama.
medoribica
ne postoje samo forme radi, ali nažalost svaka škola danas nema privilegiju imati osim pedagoga i nekog drugog stručnjaka jer nema novaca. druga je stvar što su Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .