Kada sam neki dan napisao da u školama pedagozi i psiholozi postoje samo radi forme i ispunjavanja koje kakvih statističkih podataka, a o centrima za socijalnu skrb da ne pričam, onda su mi nalupali minusa. Evo dokaza da sam bio u pravu.
me
meteori
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
u pravu si...mene je jednom pedagog napao zašto mu šaljem djecu u jednoj školi, a u drugoj školi bi se djeca sa izrazito jasnim znakovima poremećaja u ponašanju
, nakon što bih ih uputila k pedagogu ili defektologu u roku od pet minuta vratila na sat s podrugljivim osmjehom jer znaju da to nije nikakva kazna, pedagog ih samo pošalje natrag??? I tako neprestano.A meni nije ni bilo do toga da se dijete kazni nego da se njegov problem pokuša radom kod stručnjaka nekako riješiti.
Prikaži još ↓
u1
user_105498
1.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Bilo bi dobro da postoji mehanizam koji kontrolirao rad tih tzv.stručnjaka,a ne da dobar dio njih (ne svi) kradu bogu dane po školama na državnim jaslama.
medoribica
1.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ne postoje samo forme radi, ali nažalost svaka škola danas nema privilegiju imati osim pedagoga i nekog drugog stručnjaka jer nema novaca. druga je stvar što su
danas takve procedure koje se u slučaju zlostavljanja moraju ispoštovati da najviše ustvari pati žrtva dok će zlostavljač pa bio čak i dijete uvijek biti zlostavljač, nažalost (to je isključivo moje mišljenje) jer se ponašanje upija od najranijeg djetinjstva i ne postaje se samo tako zlostavljač pa se nikakavim razgovorima i tretmanima ne može odučiti i prestati....
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .