Lako šamarati raspalu Lokomotivu. Monaco će vas vratiti na tvorničke postavke. 😆
ko
komentator/Luka
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
vas na tvorničke postavke vraćaju oni kojima je nogomet hobi a posao ribar
Pierinho98
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Neke i gzira vraca…
je
jesijesi ᅟ
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
20 g na dnu hnl ​​​ ​​ ​ ​ ​ ​​
Dk
Deaktivirani korisnik
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
marson, jesi li ti svjestan tanke hajdukove klupe i još tanjeg stanja na računu... do božića nećete imati igrača za prvu momčad, što otišlo skupljati boce da im
a za kruh, što ozljede od paklenog ritma nedjelja/nedjelja.... zato se možeš samo pokloniti Dinamu.
Prikaži još ↓
Ma
Marson
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Progonim botovsku farmu!!😈
je
jesijesi ᅟ
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
20 g na dnu hnl ​​ ​​ ​​​ ​​​
Dk
Deaktivirani korisnik
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
ima li u ajduka uopće igrača za trening utakmicu?
Dk
Deaktivirani korisnik
28.9.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
možda uzmu čistačice za stopere druge ekipe... sa kratkom uputom, samo peri.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .