Izgradite si stadion, od novca za porez koji vam je država oprostila.
MateCro
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Da je njake. Koliko poreza Dinamo placa, vise od svih klubova zajedno u HNLu
ul
ulbo
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
"MateCro", Dinamo je u zadnjih 20 g. dobio od grada Zagreba, direktno i indirektno, više novaca no što su dobili svi sportski klubovi Hrvatske zajedno od svojih
gradova i županija. To je sistem: trošak gradski - profit privatni.
Prikaži još ↓
rijetko kulturan
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne zna dijete, vjerojatno rođeno poslje 2004.
antidepresivac
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Njega nazivate djetetom, a podatke vadite iz dupeta i drzite ih kao istinite. Grad Dinamu daje novac samo za odrzavanje Maksimira, a Dinamo godisnje uplati pore
za koliko dobije od Zagreba za odrzavanje za cijelo desetljece. Pravite se mutavi i ignorirate cinjenice i pisete iskljucivo samo ono negativno jer vam se ostalo ne slaze s narativom. Dajte vi niskokvalitetni trolovi budite objektivni bar jednom na ovom portalu
Prikaži još ↓
rijetko kulturan
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ti si vjerojatno proteklih 20 godina proveo na antidepresivima...koliko novca dobije škola nogometa, mozgiću?
ul
ulbo
17.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
"Antidepresivac", o čemu ti? Zagreb ne daje Dinamu novac? Daje i grad, a daju i gradske firme. Taj je iznos, u "zlatna vremena" Bandića i Mamića, znao dosezati
i 50 000 000 kuna ( pedeset milijuna kuna) godišnje. Nekakvu siću od grada dobiju i drugi klubovi, ali to je, fakat, sića. Prvo provjeri, a onda piši ... ako nisi upoznat s temom.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .