Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

rijetko kulturan
Izgradite si stadion, od novca za porez koji vam je država oprostila.
MateCro
Da je njake. Koliko poreza Dinamo placa, vise od svih klubova zajedno u HNLu
ul
"MateCro", Dinamo je u zadnjih 20 g. dobio od grada Zagreba, direktno i indirektno, više novaca no što su dobili svi sportski klubovi Hrvatske zajedno od svojih Prikaži još ↓
rijetko kulturan
Ne zna dijete, vjerojatno rođeno poslje 2004.
antidepresivac
Njega nazivate djetetom, a podatke vadite iz dupeta i drzite ih kao istinite. Grad Dinamu daje novac samo za odrzavanje Maksimira, a Dinamo godisnje uplati pore Prikaži još ↓
rijetko kulturan
Ti si vjerojatno proteklih 20 godina proveo na antidepresivima...koliko novca dobije škola nogometa, mozgiću?
ul
"Antidepresivac", o čemu ti? Zagreb ne daje Dinamu novac? Daje i grad, a daju i gradske firme. Taj je iznos, u "zlatna vremena" Bandića i Mamića, znao dosezati Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .