Srušite stari stadion i napravite novi na istom mjesto. LP iz Splita
ve
velebitskadegenija
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Morfej jedna pametna iz Splita, pozdrav iz Zagreba! 👏
Mr
MrAab11
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
dok kriminalci vode klub to se dogodit nece...
do
domain
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Možda misli da Bandić vodi klub.
Dk
Deaktivirani korisnik
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Da, to je tako jednostavno, kako se prije nisu toga sjetili?
24 SATA NON STOP
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
da, ali neka dinamo to plati ili nadu investitore kao osijek.
Dk
Deaktivirani korisnik
17.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Poruka Splitu, u Zagrebu ne možeš ni kartonsku kućicu za ptice napraviti ako ti grad tj bandić ne potpišu službeni dokument, a Bandiće NE ŽELI potpisati za novi
stadion. Da je Dinamo bogatiji od real madrida pariza i citya zajedno, na Maksimiru bez njegovog dopuštenja nebi mogao ništa napraviti. i ova sranja s plavom ceradom je grad prvo morao dopustiti
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .