Daj ti njemu 8 sati radno vrijeme i 4500 kuna bez hrane i stana pa da vidiš jel ima zainteresiranih !!! Normalno je da ljudima ne odgovara raditi (na raspolaganju 24 sata na dan) za 3000 kuna !!! Nudite stan i hranu samo zato da vam je rob pri ruci 24 sata na dan !!!
Nuklearac
12.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Biti pastir je kada sam čuvaš svoje ovce a ne imati budalu na 24 sata koja to obavlja umjesto tebe !!!
cv
cvjetić84
12.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
ja radim na relativno dobrom radnom mjestu pa nemam plaću od 4500,00 kn,nego dosta manju i 8 sati dnevno nego ostajem na poslu i po 12 sati gdje mi se ne plaćaj
u prekovremeni,radim i blagdanima, pa šutim i radim,a nitko me ne tjera,ali taj novac mi je potreban,barem platim režije
Prikaži još ↓
Nuklearac
12.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
cvjetić84 doći doma svojoj obitelji u svoju fotelju pred tv, svoj krevet, svoj frižider NEPROCJENJIVO !
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .