Is'sa ti Boga, kad će ovaj mlađi Maminjo već jednom završiti u prdekani ???
Dk
Deaktivirani korisnik
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Kad ćemo ti vidjeti leđa.Odlazi već jednom gubitniče. Dobro su rekli neki navijač ti imaš slonovsku kožu tebe se nemože uvrijediti:)
bakaslis
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Nastavi li Livaković sa istom formom od 12 mj i ove sezone, mogli bi Lokosi do boda...
potparol .at.fr
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
ono kad igras sa Lokomotivom a pokusavas glumiti kao da ocekujes otpor :D al" i to je dio posla
skipi
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Grozni ti mamici zar nema ni jednog trenera iz Hrvatske da odgovara Dinamu....
Exterminator
2.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja mislin da bi Hajduk mogo izgubit protiv Istre na Poljudu ove subote iz dva razloga , prvi Istra je bolja od Lokomotive i igra hrabro i napadački ...a drugi r
azlog , Hajduk je trenutno slabiji i od Lokse i od Istre
Prikaži još ↓
Exterminator
2.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Meni se čini da plavi glume slabu formu pred Krasnodar , ako njih tuku onda se zna da je ovo sve do sada taktika
Dk
Deaktivirani korisnik
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
...daj se goni već jednom iz Dinama zajedno sa ovom kriminalnom Upravom.
Uhljeb_
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Dinamo jako visi. 7 ne bas lakih utakmica. Lokomotiva, Istra, Osijek, Krasnodar, Hajduk, Krasnodar, Belupo.. Imam osjecaj da ce protiv Lokosa nesto zasrat.
Ma
MatijaKezele
1.2.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedva dobili Hajduk koji je tako i tako loš, a sad su odigrali gore od onog inače što igraju. I opet su skoro izvukli x
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .