Svaka čast toj konobarici i veliki minus djelatnicima lučke kapetanije koji su gledali i zvali prvu pomoć i policiju umjesto da su prvo skočili u vodu i pomogli
unesrećenima.
Prikaži još ↓
E6
Ela123_6
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Svaka i iznimna cast konobarici :))
u4
user_46331
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Svaka čast, nije mislila na sebe nego da spasi čovjeka. Čestitam od srca.
pr
promatrac10
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
pohvale za ovu curu,divim joj se!....:-)
ks
kitovo salo
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
na muci se poznaju junaci,sve pohvale ovoj jedinstvenoj djevojci,divim se njenoj hrabrosti i požrtvovnosti.
croat25
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
na slici je BMW 7..
uglavnom,svaka čast konobarici,a ovima želim sve najbolje!
Di
Diba
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
e kad muškarčine nisu smjele u hladno more hrabra Kate im je pokazala kako se to radi, svaka čast djevojko.
Fl
Florida
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
djelatnici lučke kapetanije nisu reagirali da in se yaya ne smrznu...
bankina
24.1.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Djelatnici Lučke kapetanije, koji su vidjeli da auto pada u more, su odmah obavijestili Hitnu pomoć i policiju......(..Djelatnici -množina)... i onda sjeli i da
lje pijuckali kavu na miru,,-to u tekstu nedostaje,.A djevojci kapa doli,svaka čast.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .