a di je plan 21? zalosno je da jesnu jedinu tocku iz toga programa nisu ostvarili
jo
johny21
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj članak spada pod rubriku Vic dana! Kako partijski mediji rade, za nevjerovati!
T1
Tomo78_1
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Još jedan pokušaj nesposobne vlade da pljuva po planu domoljubne koalicije.Zar je stvarno bitno tko je odakle uzeo ime? Bitno da je plan dobar i da ga vlada poš
tiva!
Prikaži još ↓
Filcho
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma zašto ste zapeli za HDZ i njihov slogan?! Stalno pokušavate ovakvim člancima destabilizirati mišljenje naroda. Pišite malo o SDP-u njihovim sramotnim "Planov
ima".
Prikaži još ↓
ok
ona_koja_zna
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Programu Domoljubne koalicije će iz dana u dan secirati do najsitnijih detalja, po njemu stalno pljuvati, a za program vladajućih nitko ne pita?! Gdje je, imaju
li ga?! Ili će oni opet s Planom 21 na izbore, budući da ni jedna od točaka ionako nije realizirana?!
Prikaži još ↓
Melita12
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
ps: Sdp je uzor za slogan "Imamo plan" bio onaj više milijunski ubojica s malim brčićima ispod nosa....zato molim vas tišina
GF
Gordana Firšt
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
24 sata nije u stanju snimiti oba slogana, da vidimo što je tu preuzeto, a naravno i usporediti plan jedne i druge opcije! Koliko znam broj ( 5 ), a i znak ( +
) nisu vlasništvo BiH, već su broj i znak cijelog svijeta. Pametnom dosta ! Ali ovo je kampanja pa se samo naslađujte. 8 je broj isto cijelog svijeta a to je broj pravde i znak pobjede nad crvenim vragom !
Prikaži još ↓
gi
girl23
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
24 sata su partijske novine...još nisam ni jedan članak vidla protiv SDP-a, ali bitno da kenjate po programu domoljubne koalicije..sramota...a di je točno onaj
plan 21
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajme majko, u'vatili se HDZ-a i njihovog programa kao pijan plota! Kakva nemila propaganda na 24sata, koliko kosta članak ?
ba
banirana
6.10.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
plan 21 = regija se vraća Tito nam je ćaća - rehabilitacija svega poraženog u Domovinskom ratu
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .