Pa sam je priznao da je provaljivao u aute,cemu sad uvrijedjenost Beljaka?
Bezobraznik
26.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Gjenero obrisao pod ovim :)
Demetra
25.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Beljaku bi netko trebao objasniti da nije kleveta, ako netko govori istinu, koliko god ona njemu neugodna bila. Pravomoćno je osuđen za provale, kaj je sad klev
eta, ako je Gjenero na to podsjetio?
Prikaži još ↓
Dak1959
25.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Zbog Beljaka ja više ne ulazim s autom ni u Zagreb , sigurno je sigurno !
kr
krupa
26.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Puniša Račić je dobio što zaslužuje.
bo
boriskc
26.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Od istine se ne moze i ne treba bjezati.
ps
popevke_sam_slagal
26.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Gledao sam. Ako nekome kažeš da je nešto što nije onda je to kleveta. Ako mu kažeš nešto što je npr. lopov, a to je dokazano pravomoćnom odlukom onda je to u
vreda. Ako mu to ne kažeš direktno, već blagim riječima, npr. "čudan background", onda doslovce ovisi o sucu kako će to tumačiti. Naravno i sucu drugog stupnja, jer će se nezadovoljna strana sigurno žaliti.
Prikaži još ↓
to
tominjo10
25.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Beljak komunjaro...
bb
bbbdado
26.5.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Stara Zagorska poslovica : "kad imaš žutog čovjeka pri hiži , onda ti ne pes ne treba"
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .