Širite laži i plašite narod dovodeći u pitanje održivost mirovinskog i zdravstvenog sustava jer se iz RH odselilo preko 260 000 ljudi, a u istovremeno za
boravljate (tj. ne želite reći) da se uselilo preko 200 000 stranih radnika koji uplaćuju mirovinsko i zdravstven u RH (ne u Nepalu, Filipinima, BiH ili nekoj drugoj zemlji).
Prikaži još ↓
Pe
PeroZagreb2023
5.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
U 2015. godini(Milanović) mirovina mi je povećana za 14 kuna, a za ovih 7,5 godina 3000 kuna. Ako dođe ova šizofrena partizanka na vlast mirovina neće niti biti
!
Prikaži još ↓
Nn
Nitko nije perfektan
5.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Mirovine su itekako rasle, ovo klepetanje je neuspješna predizborna prijevara Benčićkw koja nije sposobna voditi svoju tvrtku. A ona bi državu …
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .