Ovaj Bernardić je stvarno postao teški 🤡 i dno dna od čovjeka. Poziva Tomaševića na sučeljavanje a zaboravio je kako je prošao u sučeljavanju sa Plenkovićem na
TV-u kad je ovaj pomeo pod sa njim da mi je sve bilo neugodno za gledati a pošto ne volim hadeze još mi je gore bilo. Donio Bero sto nekih papira i šalabahtera pa se totalno izgubio i nije mogao više naći ništa po stolu , užas jedan i teška sramota od tadašnjeg šefa SDP-a.
Prikaži još ↓
li
livija i ja
8.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bero nisi za političara samo se ponižavaš svojim glupim izjavama .
ZG danas
8.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Za takve i slične velikane ne bi glasal ni da se kandidiraju za predstavnika stanara. Zbogom.
dahvaul
8.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
To Bero nije da si baš kandidat ali treba to stalno ponavaljati da Tomek i njegovi sektaši su isto političari ko i svaki drugi.Tomek zato bježi iskriva se misl
i da će ta afera samo tak nestati .
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .