Zalosno je da ti netko mora narediti da platis ljudima prekovremeni rad, bilo to u bolnici ili negdje drugdje..
ma
majadubrava
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
U javnom sektoru treba rezati place samo uciteljima ..nemaju mjesec dana efektivnog rada ovu sk godinu..jos kad se strajka sjetim gade mi se! Jos sad roditelji
moraju bit ucitelji!
Prikaži još ↓
GZIRA untd
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo za našeg ministra zdravstva ! Bravo Vili pametna odluka !
tu
turhan
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A sestrama jel ce platit
DamTi18cm
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja ću dobiti 50% prekovremeni plaćen a 50% ću dobiti slobodne dane koje mogu iskoristiti između 9-10 mjeseca. Go,go Sv.Duh... Ne znam dal da se smijem. Snizit
će plaće a prekovremene platiti.
Prikaži još ↓
stiven
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Još samo da neko može narediti da se isto tako plati i radnicama u trgovinama,zaslužile su al stvarno
maxim m
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
vid rukovanja...ka a je to majstori...
mimi mala
3.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
U svom ovome zlu i nesreci Hrvatska je imala nevidenu srecu dobivsi ovakvog ministra zdravstva ! ( svaka mu cast !)
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .