'Bolesne više ne testiramo na virus, nakon 28 dana su zdravi'
Većina bolesnika s blagim simptomima pušta se kući, dok u bolnici ostaju samo teži bolesnici ili oni koji nemaju mogućnost osigurati samoizolaciju, a u slučaju pogoršanja simptoma, mogu se vratiti, rekla je