Znamo nažalost jako dobro što se dogodilo braniteljima Vukovara nakon pada grada.
li
livija i ja
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Predajte se ili se borite -rješenje postoji a vi birajte
Dk
Deaktivirani korisnik
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Sjetimo se tih rusko-guzo-lizca👉čečena 👈pa oni su prije 8 tjedni najavili da če za tri dana pregaziti ukrajinu i šetati po kijevu.
03
03041
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Rusi će ih ubiti i tako i tako. Ako se predaju biti će mučeni a ovako možda izbace kojeg Rusa
gvagec
9.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve su to plaćenici kak i ovaj naš. Znaju kaj ih čeka ako ih uvate pa im je onda svejedno. Samo kada imaju tolie testise kaj nisu prije pustili civile .........
..............
Prikaži još ↓
Da
Dalibor0704
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne razumijem kako ti Ukrajinci ne žele prihvatiti da ih Rusi humano oslobode života. U čeličani će biti malo veća Ovčara.
sony33
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Azovstal bi već ranije pao da nisu u njemu četiri Hrvatska vojnika, dobrovoljca, koji sudjeluju u obrani i organizaciji obrane.. Putin kad je to saznao, prekinu
o je napad, jer zna da ga ne mogu osvojiti. Slava Herojima!
Prikaži još ↓
Si
Sime80
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Od kuda ti je to da rusi muce i ubijaju zarobljenike? Kad te gleda cijeli svijet, i samo ceka da napravis neku glupost pa da mogu ljudima reci bar jednu istinu
sta su rusi napravili, i ti to znas, i znas da nemozes nista reci, jer te niko ne cuje, dok svi slusaju recimo tog vojnika u celicani, azovstalu, kojemu se blizi kraj pa pod tim sokom svasta zeli reci, zar bi ti isao napravit neku glupost, i ucinit sercnima te hijene koji te samo gledaju, ja mislim da nebi, iako to nije postupak koji rusi koriste, to im se namece stalno, kao i kad su rekli ja mislim samo u hr vijestima da su pucali na civile koji su izlazili van iz celicane, i bucha, oko 800 mrtvih, a gradonacelnik buche snimio selfi i u selfiju rekao da su rusi osli, i jos je bio sretan, da bi nakon par dana kad se ukrajinska vojska vratila u grad naisla na 800 mrtvih, mislis da bi gradnacelink bio sretan i snimao selfi da su rusi ubili. Jedan od najhrabrijih novinara, ili najludih, je Lira Gonzalo, jedini novinar koji je uspio otici na ukrajinsku stranu a da nije poginuo, bas medu ukrajince, daleko od linije fronta gdje se vode bitke, i on je objavio da je zelenski pustio na slobodu zatvorenike iz zatvora i naoruzao ih, koji dan kasnije je snimao po noci kako pucaju i ubijaju civile, i uhvatili su ga ukrajinci, drogirali ga, ko zna sta jos, nije smio nista pricati, sad je opet poceo snimati videa. Mozete naci njegov Youtube kanal, samo upisite: Lira Gonzalo. Ili: Phillips Graham
Prikaži još ↓
12
12041965
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedan piše borimo se do zadnjeg nema predaje drugi traži pomoć da ih izvuku jer je pakao.ko je tu lud a zelenski bi diplomatskim putem to riješio sad.
Samounaletu1
8.5.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Sta ste drugima radili, sada ce i vas da zadesi. Izivljavali se na civilima, a Rusi ce na vojnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .