zašto moji roditelji nisu mogli takvu dadilju zaposliti?!!
Dk
Deaktivirani korisnik
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Mene sa 14 godina nisu trebali opijat....
ma
mariokempes
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
bravo mali tek ti je 14 a već si jebač xd
r1
robin_1
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
i tata bi sine.....
sa
sandrica69
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislin ćuvat nekog od cetrnaest godina šta ga triba cuvat. KAd san procitala naslov ja mislila da je cuvala cetvorogodisnje petogodisnje dite i sva san se uzas
nula kad ono cetrnaest godina. Ma dajte molin vas ja mislim da su se oni i nalazili zbog seksa i kad su roditelji doznali eto ti vraga. A i Bog mi je svidok da današnja dica od cetrnaest godina imaju više iskustva nego neki ljudi u zrelim godinama .Na žalost ali je tako.
Prikaži još ↓
ri
rizbo18
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
mali sa 14 počeo pa nema mu kraja
LT
Lil Tunechi
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
nisam maloljetan,ali mene možeš "dadiljat" kad god hoćeš...a ni alkohol mi nije stran
Ja
JaneFloyd
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Zamisli da on tu nije mogao ništa.. Mogao je, zato je i iskoristio situaciju, može on sad tvrditi što god hoće :D
Dw
Dwimmer
6.8.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Cuvati nekog od 14 god, tj prvi srednje, je apsurd, osim ako je lik neki jako problematican,a u tom slucaju bi vjerojatnija bila obrnuta situacija, pa su svalil
i na nju sve
I da ga je morala napit u tim godinama, vrlo tesko, znam da mene nebi morala
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .