Stipe opaki kukavica, ubio branitelja, evo prilike da se osudi na doživotni zatvor.
do
domo
17:46
Uređivanje komentaraOdustani
najbolje su mi ovakve izjave kao : živimo 20 metara dalje, ali nismo ništa vidjeli ni čuli, ali svi uredno vide tko je došao kod susjeda, što je donio te koliko
dugo se zadržao
Prikaži još ↓
di
diktamosh
17:41
Uređivanje komentaraOdustani
Ti tobože opasni su pretezno kukavice i psihopati ali kad naidju na jaceg od sebe onda maske padaju
sm
svako misto svog udbaša ima
18:34
Uređivanje komentaraOdustani
Opak neki Stipe, možda je u ratu u “Paucima” bio, ( one koje sam poznao, svaka čast) ili si je možda umislio.
Talični Tom 2
18:21
Uređivanje komentaraOdustani
Kako to da je taj Stipe bio još tamo kad je policija došla!?? Malo čudno, da nije pobjegao.
mk
ma ko vas
18:32
Uređivanje komentaraOdustani
Dva muškarca u gluho doba noći sami u autu .
ne
netkotkozna
18:39
Uređivanje komentaraOdustani
Što kaže Connect , moja mala sluša narodnjake , to je neka slovenska radijo stanica s reklamama obvezno Gedžo reklama u pauzi
MA
MALASAKONALA
18:12
Uređivanje komentaraOdustani
Hahaha da je Hrvat rekli bi da je bio lažni branitelj, agresivac, pijanac…a ovako vam je doba, ha posebice i Sebi sa 24 sata?
ns
nedam se
17:29
Uređivanje komentaraOdustani
U Hrvatskoj najslabija točka je pravosuđe ! Kriminalci / ubojice šetaju slobodni posvugdje oko nas . Bez pravosuđa , nema pravne države a time ni sigurne države
Tocka!
Prikaži još ↓
Patryck
18:32
Uređivanje komentaraOdustani
Zasto se ime zrtve spominje imenom i prezimenom a ubojicama se skriva identitet??
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .