nije se prolivala krv za odoru već za obranu domovine koju su domoljubi adezea rasprodali,pokrali i uništili.
ko
knjiga_otkrivenja
9.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo cure i dečki. Samo jako
spirit lamp
10.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Hoce reci, bilo je cast prolivati neciju krv? Uzasno receno.
Jo
Jožinjo
9.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
A pa sa 29 godina "gađanje" je vjerujem bilo ugodno 😏🤭🥰😇
neidemdalje
10.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
čeka se odgovor ministra tko mora a tko ne mora služiti TVO s obzirom da nemaju kapacitet niti u objektima niti u instruktorima da bi ispoštovali zakon koji su
sami donijeli... sa silnim povlasticama sami su sebi skočili u stomak
Prikaži još ↓
Crvic
10.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Sprdačina !
urnebes
10.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
s 29 leta bilo je i krajne vrijeme da "proliješ" krv, i mali Culej je svoje krvave i neoprane rekvizite uokvirio i vise mu iznad stola u kuhinji,
Croatia will not forget
10.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Biti će potrebno puno vojnika u borbi protiv jugokomunista i ubačenih Vučićevaca koji ponovno pripremaju balvane!!
Strikan33
9.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Otkriveno! Blaženka Bošnjak (29) imala nadimak "Anka partizanka" s koji se baš i nije ponosila.
Ne
Nejugoslaven
10.5.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Mlade Hrvatice i Hrvate treba vojno osposobiti za obranu Hrvatske od jugonapasnika.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .