Ako se pita našeg bivšeg predsjednika Stipu Mesića, predsjednika antifašista, Hrvatska je u drugom svjetskom ratu pobjedila dva puta, 1941. i 1945. i i mi se ni
kome nemamo što ispričavati!
Prikaži još ↓
ko
knjiga_otkrivenja
12:02
Uređivanje komentaraOdustani
Pa Mesić je rekao da su Hrvati dva puta pobjedili u 2sv.ratu. Pa valda on zna kad je počasni član antifa udruge
Ni
Nixonius
11:19
Uređivanje komentaraOdustani
Balaševići, nema vam države ni na igrici.
la
lopina adz
11:19
Uređivanje komentaraOdustani
Hrvati su 45*- te pobijedili a rvati su bili glavni učesnici i najvažnija grupacija BLEIBURGA ,,,, ta se situacija može komotno ponoviti buhaaaaaa pljuc
bc
bcelija
10:57
Uređivanje komentaraOdustani
Pobjednici drugog svjetskog rata bili su partizani na čelu sa gospodinom Josipom Brozom kojeg su oni zvali Drug Tito jer je svima bio drug što znači prijatelj.
Prijateljstvo je odnos između dvoje ili više osoba koji među sobom dijele pozitivan odnos ljubav i povjerenje. Drug i drugarstvo sličnog je značenja ali se sve manje koristi u našem jeziku je se mi lako odričemo svega što podsjeća na "ono" vrijeme kad ništa nije valjalo pa čak ni jogurt.
Prikaži još ↓
nec.1996
10:40
Uređivanje komentaraOdustani
tako je dona pobjednici su hdz a ti si postepalo mali mis.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .