Dajte ovima što bacaju topovske udare na vatrogasce da vam očiste odvodne kanale.
da
danyyyy
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije do "jake" kiše, već do loše odvodnje!
Dk
Deaktivirani korisnik
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa mogli bi Dubrovnik, Split, Zadar i ostali gradovi (i mjesta) na obali dio zarađenih para od turizma uložiti i u infrastrukturu (vodovod i kanalizacija), pa n
e bi onda poslije svake malo jače kiše imali ovakve situacije
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Niko nista po gradu ne radi, sve propada i padne malo kise odma kaos
bu
budalajlama
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako su podrumi Dioklecijanovi? Kaj još nije iza njega bila ostavinska rasprava?
Dk
Deaktivirani korisnik
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Dobro se napadala sinoc i jutros
Dk
Deaktivirani korisnik
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Čudno, još ovi na vlasti nisu shvatili da im se već godinama u isto doba dešavaju takve iste stvari. I svaki put se čude od kud to...vrijeme je krivo nismo mi!!
! Obnovite više tu infrastrukturu, ali ne neka građani plaćaju ili se naplaćuju od osiguranja ako mogu!!
Prikaži još ↓
ze
zera
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Haha kakva je ovo vjest? Normalna kiša ništa posebno.
aj
ajetodoo
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Sreća da nije poplavilo Karepovac, lako za ovo.
Ga
Gavezad
7.10.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Malo u odvodnju i u grad. Ne sve u taparmane. I jos na crnjaka. Dalmatinske ljenguze. Kaze se nisam a ne nisan. Nisanje auto. Jesan jesam. Treba a ne triba.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .